• + Pokoje z łazienkami !
  + Komfortowe noclegi
  + Domowa kuchnia
  + Dogodna lokalizacja
  + Mnóstwo atrakcji !
 • + Noclegi z wyżywieniem !
  + Domowa kuchnia
  + Smacznie i domowo!
  Dania kuchni regionalnej
  Smaki regionu !

NAJNIŻSZE CENY

Gwarantujemy dobre ceny dla naszych Gości

WYSOKI STANDARD

Gwarancja odpoczynku !

CAŁODOBOWA OPIEKA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas!


GALERIA OTOCZENIE

KOMFORTOWE NOCLEGI

Dom Pod Lipą położony jest w uzdrowisku Rymanów Zdrój. Miejsce to od lat słynie jako jedno z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk dziecięcych. Swoisty dla tego terenu mikroklimat z ogromną ilością jodu, dziewicze tereny leśne pełne ścieżek spacerowych zachęca do wędrówek i spacerów po okolicy Oferujemy tanie i komfortowe noclegi w Rymanowie Zdroju. Różnego rodzaju pokoje z łazienkami, aneks kuchenny, duża jadalnia z kącikiem kawowo-herbacianym oraz świetlicaz atrakcjami dla Gości sprawiają iż "Pod Lipą" jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

DOMOWA KUCHNIA

Oprócz wygodnych pokoi dla naszych Gości świadczymy usługi gastronomiczne. Na ich życzenie przygotujemy śniadania, obiady oraz kolacje. Posiłki serwujemy po uprzednim uzgodnieniu. Goście, którzy chcą sami przygotować sobie posiłek mają do dyspozycji wszelkie urządzenia gastronomiczne takie jak: kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, a także zastawę kuchenną.

ATRAKCJE DLA GOŚCI

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji na terenie Domu Pod Lipą w Rymanowie Zdroju. Między innymi udostępniamy kolorowy plac zabaw, miejsce do gry w piłkę, kometkę. Ponadto posiadamy świetlicę z mini siłownią, tenisem stołowym oraz bilardem. Obok domu znajduje się również altana z grilem i miejsce na ognisko. Gospodyni może pokazać jak robi się szydełkowe serwetki, gospodarz oprowadzi po okolicy i opowie wiele ciekawych historii z przeszłości naszej miejscowości.

PARTNERZY