• + Pokoje z łazienkami !
  + Komfortowe noclegi
  + Domowa kuchnia
  + Dogodna lokalizacja
  + Mnóstwo atrakcji !
 • + Noclegi z wyżywieniem !
  + Domowa kuchnia
  + Smacznie i domowo!
  Dania kuchni regionalnej
  Smaki regionu !

NAJNIŻSZE CENY

Gwarantujemy dobre ceny dla naszych Gości

WYSOKI STANDARD

Gwarancja odpoczynku !

CAŁODOBOWA OPIEKA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas!

OFERTA MAJÓWKA:


Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby spędzić Majówkę w miłej rodzinnej atmosferze.

Nocleg: 60zł osoba dorosła, 40zł dzieci 4-12 lat ( przynajmniej 2 doby)

W cenie noclegu Goście mają całodzienny dostęp do bufetu z kawą i herbatą, dostęp do aneksu kuchennego, bilardu i ping ponga oraz parking na posesji.
Proponujemy Państwu pobyty w dużych przestronnych pokojach z łazienkami i tv.
Posiadamy duży ogród z placem zabaw, oraz kijów do nordicwalking
W okolicy znajdują się ciekawe ścieżki spacerowe oraz szlaki górskie, jesteśmy świetną bazą wypadową na wycieczki po Beskidzie Niskim. Serwujemy posiłki w kwocie:
Śniadanie: 20zł osoba dorosła
12zł dzieci
4-12 lat
Obiad lub obiadokolacja: 28zł osoba dorosła
20zł dziecko 4-12 lat
Kolacja: 25zł osoba dorosła
18zł dzieci 4-12 lat


KOMFORTOWE NOCLEGI

Dom Pod Lipą położony jest w uzdrowisku Rymanów Zdrój. Miejsce to od lat słynie jako jedno z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk dziecięcych. Swoisty dla tego terenu mikroklimat z ogromną ilością jodu, dziewicze tereny leśne pełne ścieżek spacerowych zachęca do wędrówek i spacerów po okolicy Oferujemy tanie i komfortowe noclegi w Rymanowie Zdroju. Różnego rodzaju pokoje z łazienkami, aneks kuchenny, duża jadalnia z kącikiem kawowo-herbacianym oraz świetlicaz atrakcjami dla Gości sprawiają iż "Pod Lipą" jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

DOMOWA KUCHNIA

Oprócz wygodnych pokoi dla naszych Gości świadczymy usługi gastronomiczne. Na ich życzenie przygotujemy śniadania, obiady oraz kolacje. Posiłki serwujemy po uprzednim uzgodnieniu. Goście, którzy chcą sami przygotować sobie posiłek mają do dyspozycji wszelkie urządzenia gastronomiczne takie jak: kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, a także zastawę kuchenną.

ATRAKCJE DLA GOŚCI

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji na terenie Domu Pod Lipą w Rymanowie Zdroju. Między innymi udostępniamy kolorowy plac zabaw, miejsce do gry w piłkę, kometkę. Ponadto posiadamy świetlicę z mini siłownią, tenisem stołowym oraz bilardem. Obok domu znajduje się również altana z grilem i miejsce na ognisko. Gospodyni może pokazać jak robi się szydełkowe serwetki, gospodarz oprowadzi po okolicy i opowie wiele ciekawych historii z przeszłości naszej miejscowości.

PARTNERZY